Profosyonel Ekip
Yerinde Hızlı Tespit
Bilgisayar İle Doğru Tespit
Linde Teknik Servis
Linde Teknik Servis
CATERPILLER Teknik Servis
Linde Teknik Servis
Linde Teknik Servis
HYUNDAI Forklift Teknik Servis
SAMSUNG Forklift Teknik Servis
BAOLI Forklift Teknik Servis

EMSA - Teknik Servis Hizmetleri

Emsa Teknik Hizmetler Servis Ekibi; bir çok markanın Yetkili Servis Hizmetlerini vermiş, bu markaların eğitim programlarına katılıp deneyim kazanmıştır.

 

Forklift Markalarının bir çoğuna bilgisayar ve el diagnosları ile bağlanıp arıza kodlarına göre araca müdahale etmekteyiz.

Her marka forklift ve depo ekipmanlarının üretici fabrika talimatlarına uygun periyodik bakımları servis teknisyenlerimiz tarafından özenle takip edilip, yapılmaktadır.

Koruyucu bakımlar ve orijinal parça ile yapılan servisler ile forklift ve ekipmanlarınız 365 gün tam verimli şekilde çalışır.

Servis, Bakım ve Ekonomik çözümler için teklif alınız...

• Teknik servise bırakılan/gönderilen ürünlerin 90 Takvim Günü içerisinde teslim alınması gerekmektedir. Zamanında teslim alınmayan ürünlerden firmamız sorumlu değildir.

• Garanti dışı ürünlerde, cihaz onarımlarında kullanılacak parça ya da parçalar stoklarımızda mevcut değil ise tedarik süresi müşteriye bildirilir ve bu süreç 20 günlük sürece ilave olunur.

• Garanti harici tamir edilen ürünler tesliminden itibaren 3 ay garantilidir. Teknik servis ücreti cari hesaba dâhil olmayıp peşin olarak tahsil edilir.

• Ürün teslimi “Teknik Servis Formu” ve “Teslim Tutanağı” ile yapılır.

TOP