Endüstriyel Ürünler NETLİFT Marka Akülü forklift, Dizel Forklift, LPG'li Forklift ve Depo Ekipmanları
Satış,
Forklift Yedek Parça ve Servis Hizmetleri

Akülü Forkliftler

Netlift 4 tekerlekli akülü/elektrikli forkliftler, yükleme-boşaltma, istifleme, sipariş toplama dahil depo içi ve açık alan operasyonları için tasarlanmıştır. Akülü forkliftler 48 ve 80 volt seçenekleri ile 1,5 tondan 5 tona kadar olan taşıma kapasiteleriyle yüksek performans sağlarlar. Her bir forklift İtalya’dan ithal AC2 ZAPI kontrol sistemi ve Amerikan Hawker traksiyoner akü ile donatılmıştır. Hata kodu, akü durumu ve forklift çalışma bilgilerini gösteren LCD dijital gösterge operatörün forklift hakkında tüm bilgiye anında ulaşmasını sağlamaktadır.

Kompakt gövde ve minimuma indirgenmiş dönme yarıçapları ile Netlift akülü forkliftler dar alanlarda rahat bir şekilde çalışmaktadır. Forklift çalışma gürültüsü ve egzoz gazı kirliliğini tamamen ortadan kaldıran Netlift akülü forkliftler uzun ömürlü amerikan aküleri ile 8 saatlik bir vardiyayı tamamlamaya yetecek kadar enerji sağlamaktadır.

Dizel Forkliftler


Forkliftler Netlift dizel forkliftler 1.5 tondan 12 tona kadar taşıma kapasitesi ve dünyaca kabul görmüş motor seçenekleri ile güçlü performans, düşük yakıt tüketimi ve optimum görüş açısı sunmaktadır. Yüksek yoğunluktaki operasyonlarda kullanılabilen bu makineler, geniş operatör alanı ve titreşimi azaltan süspansiyon sistemi ile forklift kullanımını daha az yorucu hale getirmektedir. Netlift forkliftler fabrikasyon ve işçilik hatalarına karşı istifleme sektöründeki yarım asırı aşan tecrübesiyle Netmak garantisi altındadır. Netlift dizel forkliftlerde, sideshift ataşmanı, ışıklandırma, sinyalizasyon, yük dayama korkuluğu, sağ-sol ve dikiz aynaları, 3. yol valf, hidrolik direksiyon, yangın söndürme tüpü ve takım çantası standart ekipman olarak sunulmaktadır. Forkliftlerde kullanılan diğer ataşmanlar ise Netlift forkliftlere özel olarak üretilmekte olup, seçeneklere sitemizdeki forklift ataşmanları bölümünden ulaşabilirsiniz.

LPG Forkliftler

Netlift LPG/Benzinli forkliftleri 1.5 tondan 3.5 tona kadar taşıma kapasitesi ve düşük egzoz emisyon oranı sağlayan motoru ile firmaların iç ve dış ortamlarda ihtiyacı olan şartlara uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Yük hassasiyetli hidrolik sürüş sistemi sayesinde sınıfındaki makinalara oranla çalışma verimliliği arttırılmış ve yakıt sarfiyatı azaltılmıştır. Operatörün çalışma ortamını daha da iyileştirmek için 3.5” LCD ekran, LED aydınlatma lambaları, geniş basamak ve süspansiyonlu pedal sistemi kullanılmış olup, 3 parça modüler baş üstü koruma, yüksek mukavemetli operatör kabini, emniyet kilitli park freni ile de güvenlik önlemleri arttırılmıştır. Çift süspansiyon sistemi ile motorun titreşimini kabine en az iletecek şekilde tasarlanan yüzer kabin sistemine ek, geleneksel sabit süspansiyon bağlantısı yerine titreşim ve gürültüyü minimize eden süspansiyon sistemi kullanılmaktadır. Alçaltılmış denge ağırlığı ile üstün stabilite, geri görüş ve sürüş için kolaylık sağlamıştır. Susturucu ve motor koruyucu ızgarada geniş görüş mastı ile bu forkliftin ekstra özellikleri arasındadır.

Arazi Forkliftleri

Türkiye’de tek!!! Netlift 4x2 ve 4x4 arazi forkliftleri ile zorlu şartlara meydan okuyoruz.

2.5 tondan 5 tona kadar 4x2 ve 1.8 tondan 3.5 tona kadar taşıma kapasitesi ile 4x4 çekişe sahip arazi forkliftleri, kullanılan Mitsubishi, Yanmar ve Perkins motor seçenekleri ile zor çevre koşullarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Netlift 4x2 arazi forkliftlerinde % 100 diferansiyel kilidi kullanılmaktadır. 4x4 arazi forkliftlerinde özel tasarım patentli aks ve şanzıman, dana marka entegre güç aktarma sistemine sahip yürüyüş grubu, Sauver Danfoss hidrostatik sistem kullanılmakta olup, açılabilir kabin bulunmaktadır. Netlift arazi forkliftlerinin kompakt ölçüleri Avrupa standartlarına uygunluk sağlamaktadır.

Ağır Hizmet Forkliftleri

 

Netlift ağır hizmet forkliftleri 14 tondan 32 tona kadar taşıma kapasitesine ek olarak kullanmış olduğu geniş görüş mastları, dünyaca bilinen Amerikan Cummins dizel motoru, Alman Kessler sürüş aksları, Alman ZF şanzıman sistemi ve diğer yüksek kalite komponentleri ile firmaların ihtiyacı olan yüksek tonajlı yüklerin istiflenmesine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Ağır hizmet forkliftleri en üst seviye ergonomik çalışma olanağı sağlar ve yüksek verimlilik temin eder. Netlift ağır hizmet forkliftlerinin tasarımında operatör konforu ön planda tutulmuş olup, tam ayarlanabilir koltuk ve 360° görüş alanı gibi özellikler eklenmiştir. Bu forkliftlere dizel forkliftlerin standart ekipmanlarına ek olarak süspansiyonlu koltuk, kemer ikaz sistemi, geniş görüş kabin, ısıtıcı ve klima gibi özellikler eklenmiştir.

Konteynır İstifleme Forkliftleri

Yandan Yüklemeli Forkliftler

Hizmet Sahalarımız

Her Marka Forklift Yedek Parça tedarik ve satış hizmetleri, Linde, Still, Jungheinrich, Toyota, Yale , Hyster, Tcm, Komatsu gibi tüm Dizel Forklift, Elektrikli Forklift, Lpg Forkliftler, Arazi Forklift, Ağır Hizmet Forkliftleri, Konteyner İstifleme Aracı, Raf İstifleme Aracı ve Forklift Ataşmanlarının Bakım, Onarım ve Servis Hizmetleri olarak sayılabilir.

İLETİŞİM

IOSB Metro34 Plaza No:70 İkitelli Başakşehir / İstanbul

Tel : +90 212 678 13 13
Fax:+90 212 678 13 13

info(at)integralgrass.com

İntegral, parçaları birleştirir...
TOP