• Forklift Servis Ve Bakım Hizmetleri

  • NETLİFT

  • TRAGGER Elektrikli Araçlar

  • Forklift Yedek Parçaları

KURUMSAL

Şirket kurucumuz Serkan GÜNDEŞ 2006’da kurduğu EMSA TEKNİK HİZMETLER  kısa zamanda Marmara ve İç Anadolu Bölgelerinde forklift ve depo ekipmanları satış,servis,akü bakım ve yedek parça tedariği konularında hizmet vermeye başlamıştır.

Toyota, Jungheincrich, Yale ve son olarak HYUNDAI gibi lider markalar ile gerek Bayi ve gerek ise Yetkili Servis olarak hizmet vermektedir.

Diğer tüm markalarda yedek parça ve servis hizmetleri vermektedir.

EMSA TEKNİK HİZMETLER bünyesindeki www.eforkliftyedekparca.com internet sitesi ile Türkiye ve yurtdışında da sektöre hızlı, ekonomik ve güvenilir yedek parça tedariğini sağlamaktadır.

Taşıma, kaldırma, istifleme, kişisel koruyucu donanımlar, yüksekte çalışma, yük güvenliği, iş güvenliği alanlarından binlerce ürün çeşidine sahip olan firma, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özel tasarım ürünler ile de hizmet vermektedir. Ürünlerin kullanımı, bakımı, kontrolü ile ilgili teorik ve uygulamalı eğitimler, proje, mühendislik, montaj, periyodik bakım, stok/ lojistik destek faaliyetleri de firmamız tarafından verilen hizmetler arasındadır.

EMSA, sektördeki  başarılı performansı, yurt içi ve yurt dışında sahip olduğu yüzlerce referansı ile dünyada tanınan ve kabul gören bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak için gerekli koşulları oluşturup,iş ahlakı ve prensiplerine bağlı kalarak, etik kurallar çerçevesinde rakiplerimizden daha iyi olduğumuzu müşterilerimize hissettirmek amacı ile güleryüzlü, yeterli ve donanıma sahip personel yapısını üstün hizmet kalite anlayışı ile birleştirerek, üretim aşamasında ve satış sonrasında son teknolojik yeniliklerden faydalanarak, en güvenilir program ve yöntemleri uygulayarak kaliteyi güvence altına almak ve böylelikle sistemin sürekliliğini sağlamaktır.

TOP